Tłumaczenia przysięgłe

Tłumaczenia przysięgłe

Osoby, które leczą się w Polsce, często nie są zadowolone z poziomu usług medycznych. Długie kolejki czy okres oczekiwania na wizytę u specjalisty generuje wiele nerwów. W takim przypadku decyzja o rozpoczęciu leczenia za granicą dla wielu wydaje się niemal koniecznością. Szczególnie jeśli choroba postępuje i zaczyna odbierać radość z życia.

Aktualne wyniki badań warto przełożyć. Można w tym celu udać się do tłumacza przysięgłego. Przez wzgląd na fakt, że są to treści specjalistyczne, takie jak m.in. 

 • zaświadczenia lekarskie,
 • karty informacyjne,
 • wypisy ze szpitala

i wiele innych, warto poszukać w swojej okolicy profesjonalisty, który ma doświadczenie oraz odpowiednie uprawnienia do wykonywania tego zawodu. 

Na stronie internetowej atrans-tlumaczenia.com.pl działa biuro tłumaczeń na obszarze Żywca, Bielska-Białej oraz innych miast na terenie Polski i w krajach Unii Europejskiej. Dzięki wieloletniej praktyce świadczy kompleksowe usługi językowe, w tym tłumaczenia przysięgłe tekstów z różnych dziedzin na wiele języków, w tym m.in.

 • angielski i niemiecki,
 • czeski i słowacki,
 • francuski i hiszpański.

Nazwa firmy: Biuro tłumaczeń ATRANS

Miasto: 34-300 Żywiec / k. Bielsko Biała

Ulica: Na Oklu 16

Przejdź do profilu firmy

Średnia ocena: 3.5

Liczba opini: 2

Wygląda dobrze!
Podaj poprawną nazwę użytkownika
Wygląda dobrze!
Podaj liczbę z zakresu 1-5
Wygląda dobrze!
Podaj poprawną opinię

Zleciłem ludziom z ATRANS specjalistyczne tłumaczenie tekstów budowlanych. Jestem zadowolony ze współpracy oraz z szybkości, z jaką zostało zrealizowane to zlecenie. Zgodnie z ustaleniami w ciągu godziny miałem już przedstawioną bezpłatną wycenę. Biorąc pod uwagę terminowość, wysoką jakość tłumaczeń oraz atrakcyjną cenę, postanowiłem nawiązać z nimi stałą współpracę. Polecam z czystym sumieniem.

Zbliżała się sprawa sądowa, a ja potrzebowałam szybko przetłumaczyć akt zgonu mojej mamusi. Nigdy nie korzystałam z usług tłumacza przysięgłego, ale ludzie z ATRANS to prawdziwi specjaliści. Wzięli pod uwagę moją sytuację, szybko wysłali mi wycenę i błyskawicznie podjęli się zlecenia. Jestem bardzo zadowolona zarówno z obsługi, jak i ceny, która okazała się nawet bardziej niż zadowalająca.

Ostatnio dodane oferty

Protezy zębowe i korony
Protezy zębowe i korony
 • Nazwa firmy: Stomatolog Tomasz Dzwonkowski

  Miasto: 83-110 Tczew

  Ulica: Jana Kilińskiego 12D/59